Aktuality

V rámci péče našeho SPC o děti s poruchami autistického spektra pořádáme KONZULTAČNÍ SKUPINKY PRO RODIČE A PEDAGOGICKÉ PRACOVNÍKY ŠKOL
Od 1.9.2021 dochází k přechodu emailových schránek na naši vlastní doménu msdemlova.cz.
Vážení rodiče / vážení zákonní zástupci, v souvislosti s COVID -19 Vás žádáme o dodržování opatření při návštěvě SPC.
Dne 27. října 2021 se bude konat konzultační seminář Dítě s dětským autismem. Těší se na Vás koordinátorka pro děti s PAS Mgr. Ilona Dohnalová.
Dne 26. srpna 2021 pořádáme Konzultační seminář: Dítě s „Aspergerovým syndromem a vysocefunkčním autismem“. Na setkání se těší Mgr. Jana Svěráková - speciální pedagog pro klienty s poruchami autistického spektra
Využití trampolíny při výchovně vzdělávací činnosti a Využití trampolíny při stimulaci dětí se zdravotním postižením. Lektorky: Mgr. Jana Rittichová, Bc. Ivana Zelená.