Aktuality

Oznamujeme Vám, že od úterý 11.12.2018 u nás nastupuje Mgr. Jarmila Čapková, speciální pedagog pro klienty s autismem, kontaktní telefon zůstává tel.: 567 331 712, email: capkova.spcji@seznam.cz. Nahrazuje Mgr. Janu Týmovou.
V rámci péče našeho SPC o děti s poruchami autistického spektra pořádáme rodičovské skupinky pro rodiče klientů s poruchami autistického spektra. Další skupinka proběhne již v úterý 5. února 2019 v 15:00. Těšíme se na Vás.
V rámci péče našeho SPC o děti s poruchami autistického spektra pořádáme setkání pro asistenty pedagoga klientů s poruchou autistického spektra. Další schůzka se bude konat v úterý 12. března 2019 ve 15:00. Těšíme se na Vás.
Využití trampolíny při výchovně vzdělávací činnosti a Využití trampolíny při stimulaci dětí se zdravotním postižením. Lektorky: Mgr. Jana Rittichová, Bc. Ivana Zelená. Termín konání: 23. - 24. 11. 2018