Objednání

Možnosti objednání

Služby SPC Jihlava si lze objednávat následujícími způsoby:

1. Telefonicky kontaktovat konkrétního pracovníka ZDE
  2. Písemně na adresu:
    Mateřská škola a Speciálně pedagogické centrum Jihlava, Demlova 28, Jihlava, 586 01
  3. E-mailem: smsji@seznam.cz

První návštěva

První návštěva probíhá vždy na základě domluvy s pracovníkem SPC. S sebou si přineste veškerou dosavadní dokumentaci dítěte např. z psychologických, neurologických, logopedických nebo psychiatrických vyšetření. V případě tělesných postižení také dokumentaci somatických lékařů.

U předškolních dětí je vhodné donést ukázku domácích prací, případně vyjádření pedagoga z mateřské školy, kterou dítě navštěvuje (například informace o chování v kolektivu, adaptaci na cizí prostředí a zvládání odloučení od rodiče).

U školních dětí je vhodné přinést také sešity ze školy, žákovskou knížku, deníček, popřípadě vyjádření pedagoga k chování a školní úspěšnosti žáka.