Nabídka služeb

Využíváme individuálních, frontálních i skupinových činností, děti mají dostatek prostoru pro hru, experimentování, vlastní aktivitu.

Pravidelně jsou také nabízeny činnosti jako:

• Keramika, práce s keramickou hlínou
  • Speciální cvičení a terapie provádějí pracovníci speciálně pedagogického centra a terapeuti
  • Logopedická prevence
  • Předškoláček
  • Hudebně – taneční dílna „Zpívanko“
  • Rozloučení se školáky
  • Časopis „Klokánek“
  • Vánoční soutěž „O nejkrásnější vánoční stromeček“ - ve spolupráci s Magistrátem města Jihlavy.
  • Karnevalové dny, barevné dny
  • Den otevřených dveří
  • Spolupráce se základními školami a se základní školou speciální
  • Školky v přírodě
  • Spaní ve školce
  • Návštěvy divadelních představení a výstav
  • Poznávací výlety a exkurze
  • Logopedie ve školce pod vedením Bc. Jitky Kubelové, Mgr. Hany Doležalové a Mgr. Martiny Křivkové a má přímou vazbu na vzdělávací proces
  • Polytechnické vzdělávání, které rozvíjí technické myšlení, vědecké bádání, předmatematické představy, praktické volné tvoření a seznámení s pracovním nářadím
  • Fyzioterapie dětí s poruchami pohybového systému a jeho vývoje (často při vadném držení těla, neurologických poruchách). Fyzioterapeutka provádí také diagnostiku poruch vycházející z lékařské dokumentace dítěte.

Poměr mezi spontánními i řízenými činnostmi je vyvážený. Plánování činností vychází z potřeb a zájmů dětí, vyhovuje individuálním vzdělávacím potřebám a možnostem dětí.

Přidáno 4. 9. 2018, autor: J4W Admin