Upozornění SPC Jihlava v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací

Vážení rodiče / vážení zákonní zástupci, v souvislosti s COVID -19 Vás žádáme o dodržování opatření při návštěvě SPC.

Vážení rodiče / vážení zákonní zástupci,

v souvislosti s pandémií koronaviru Vás žádáme o dodržování následujících opatření při návštěvě SPC - jedná se pouze o objednané a potvrzené termíny vyšetření a konzultací:

1. Pečlivě zvažte aktuální zdravotní stav Váš i Vašeho dítěte. V případě respiračních nebo chřipkových onemocnění (i lehkého charakteru) zrušte svou návštěvu. Kontaktujte nás telefonicky, popř. mailem, domluvíme náhradní termín vyšetření či konzultace.

2. Své děti doprovázejte na vyšetření jen v nezbytně nutném počtu osob (pouze 2 dospělé osoby).

3. Při příchodu do budovy SPC prosím využijte dezinfekci na ruce.

4. V prostorách SPC bude mít zákonný zástupce nasazenou roušku.

5. Pokud Vaše přítomnost není v průběhu vyšetření dítěte nezbytně nutná, prosíme, abyste se zdržovali mimo prostory SPC. Využijte prosím venkovních laviček.

Děkujeme za pochopení a Váš vstřícný a odpovědný přístup.

Přidáno 12. 3. 2020, autor: Eva Libánská