Upozornění SPC Jihlava v souvislosti s aktuální epidemiologickou situací

Vážení rodiče / vážení zákonní zástupci, v souvislosti s pandémií koronaviru Vás žádáme o dodržování opatření při návštěvě SPC, jedná se pouze o objednané a potvrzené vyšetření v květnu 2020. Termíny objednané v lednu až březnu jsou zrušeny.

Vážení rodiče / vážení zákonní zástupci,

v souvislosti s pandémií koronaviru Vás žádáme o dodržování následujících opatření při návštěvě SPC - jedná se pouze o objednané a potvrzené termíny vyšetření:

1. Pečlivě zvažte aktuální zdravotní stav Váš i Vašeho dítěte. V případě respiračních nebo chřipkových onemocnění (i lehkého charakteru) zrušte svou návštěvu. Kontaktujte nás telefonicky, popř. mailem, domluvíme náhradní termín vyšetření. K vyšetření nechoďte, nebudete vpuštěni do prostor SPC.

2. Své děti doprovázejte na vyšetření jen v nezbytně nutném počtu osob (pouze 1 dospělá osoba).

3. Při příchodu do budovy SPC zákonný zástupce zazvoní a vyčká příchodu pracovníka SPC. Následně bude zákonnému zástupci i dítěti změřena teplota a podána dezinfekce na ruce.

4. Před vyšetřením zákonný zástupce vyplní čestné prohlášení ZDE ke stažení.

5. V prostorách SPC mějte nasazenou roušku Vy i Vaše dítě, pokud to charakter jeho speciálních vzdělávacích potřeb umožňuje.

6. Pokud Vaše přítomnost není v průběhu vyšetření dítěte nezbytně nutná, prosíme, abyste se zdržovali mimo prostory SPC. Využijte prosím venkovních laviček.

POZOR: Mgr. Zuzana Kloudová má aktuálně kancelář přemístěnou na pracovišti SPC Demlova 28, případně volejte tel.: 737 530 857. Mgr. Libánská, Mgr. Pleskalová a Mgr. Tobolková zůstávají ve svých kancelářích.

Termíny objednané v průběhu ledna až března jsou zrušeny, o dalším postupu budete informováni telefonicky prostřednictvím pracovníků SPC.

Děkujeme za pochopení a Váš vstřícný a odpovědný přístup.

Přidáno 12. 3. 2020, autor: Eva Libánská