Setkání pro asistenty pedagoga - autismus

V rámci péče našeho SPC o děti s poruchami autistického spektra pořádáme setkání pro asistenty pedagoga klientů s poruchou autistického spektra. Další schůzka se bude konat v úterý 8. ledna ve 15:00. Těšíme se na Vás.

Út – 6.listopadu 2018

Út – 8.ledna 2019

Út – 12.března 2019

Út – 7.května 2019

Obsah: schůzky budou organizovány formou určitého workshopu, na němž budeme společně diskutovat a hledat řešení na vaše konkrétní dotazy a situace ze škol současně si asistenti navzájem vymění zkušenosti. Budete mít možnost buď předem zaslat dotazy, popř. je vznést přímo na místě

Účastníci  za  SPC: psycholožky, speciální pedagogové pracující s dětmi s PAS

Kde: budova MŠ a SPC, v pracovně u trampolíny.

Časový rámec: 15.00 – 17.00 hod. pakliže nebudou zodpovězeny všechny dotazy, budeme je řešit na dalším setkání (popř.individuálně)

I nadále máte všichni možnost sjednat si individuální konzultaci v SPC, pokud řešíte obtíže, které nechcete ventilovat před více lidmi.

za tým SPC

Mgr. Ilona Dohnalová – koordinátor pro autismus