Rodičovské skupinky - autismus

V rámci péče našeho SPC o děti s poruchami autistického spektra pořádáme rodičovské skupinky pro rodiče klientů s poruchami autistického spektra. Další skupinka proběhne již v úterý 5. února 2019 v 15:00. Těšíme se na Vás.

Út – 2.října 2018

Út – 4.prosince 2018

Út – 5.února 2019

Út – 2.dubna 2019

Út – 4.června 2019

Obsah: schůzky budou organizovány formou určitého workshopu, na němž budeme společně diskutovat a hledat řešení na vaše konkrétní dotazy a situace ze života Vašich dětí, současně si rodiče navzájem vymění zkušenosti. Budete mít možnost buď předem zaslat dotazy, popř. je vznést přímo na místě

Účastníci  za  SPC: psycholožky, speciální pedagogové pracující s dětmi s PAS

Kde: budova MŠ a SPC, v pracovně u trampoliny.

Časový rámec: 15.00 – 17.00 hod, pakliže nebudou zodpovězeny všechny dotazy, budeme je řešit na dalším setkání (popř.individuálně)

I nadále máte všichni možnost sjednat si individuální konzultaci v SPC, pokud řešíte obtíže, které nechcete ventilovat před více lidmi.

za tým SPC

Mgr. Ilona Dohnalová - koordinátor pro autismus