Konzultační seminář: Dítě s poruchou autistického spektra

Dne 30. října 2019 se bude konat konzultační seminář Dítě s poruchou autistického spektra. Těší se na Vás koordinátorka pro děti s PAS Mgr. Ilona Dohnalová.

Termín konání: středa  –  30. října 2019 v  9.00 – 13.00  hod.  (prezence od 8.30 hod.)

Lektor: Mgr.Ilona Dohnalová

Místo konání: Budova MŠ a SPC Jihlava, Demlova 28 – multifunkční pracovna (u trampoliny)

Cílová skupina: Rodiče, asistenti a pedagogové dětí s PAS, další zájemci

Upozornění: v případě nedostatečné naplněnosti semináře si vyhrazujeme právo zrušení  (minimální počet účastníků 15, maximální 30 účastníků)